ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13327251
*
nr 1332 7251
Spegel
1920-tal, 115x49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 juni 2020
kl 19:46:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/6 13:14:14
1
300 kr
5/6 18:41:42
2
Vinnande bud
8/6 18:06:58
3
700 kr
8/6 18:06:58
2
800 kr (Budbetjänt)
8/6 18:07:47
3
900 kr
8/6 18:07:47
2
1.000 kr (Budbetjänt)
8/6 18:13:54
3
1.100 kr
8/6 18:13:54
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1332 7251
Spegel
1920-tal, 115x49 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/6 13:14:14 | 1 | 300 kr |
5/6 18:41:42 | 2 | Vinnande bud |
8/6 18:06:58 | 3 | 700 kr |
8/6 18:06:58 | 2 | 800 kr (Budbetjänt) |
8/6 18:07:47 | 3 | 900 kr |
8/6 18:07:47 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
8/6 18:13:54 | 3 | 1.100 kr |
8/6 18:13:54 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27